Fanpage na Facebooku

Choć Facebook jest tak popularny i korzystają z niego miliony użytkowników i wokoło jest tyle popularnych fanpage’y, wcale nie oznacza to, że nowi fani będą tłumnie przybywali na Twoją facebookową stronę. Wymaga to doświadczenia i pewnych specjalistycznych umiejętności. Jeśli nie masz czasu codziennie zajmować się swoją stroną i jej doglądać – zleć obsługę Twojego fanpage’a tak, aby odzwierciedlał on jakość oraz profesjonalizm Twoich usług. Możemy sprawić, że Twój fanpage będzie korzyścią dla rozwoju Twojego przedsięwzięcia poprzez udoskonalenie jego strony wizualnej, publikowanie interesujących treści, podtrzymywanie zainteresowania fanów, tworzenie pozytywnego wizerunku wśród Twoich klientów oraz codzienny monitoring.

Media społecznościowe

Współczesny marketing internetowy wymaga od nas świadomości istnienia mediów społecznościowych. Dzięki nim możemy uzyskać możliwość bezpośredniego, interaktywnego dialogu z klientami oraz nawiązywania bliższych relacji.  Skuteczność mediów społecznościowych zależy w dużej mierze od naszego zaangażowania. Aby w pełni wykorzystać to narzędzie należy być otwartym na bezpośredni kontakt z klientami oraz być przygotowanym na oparcie komunikacji o szybką informację zwrotną oraz prowadzenie konkursów z nagrodami. Skuteczność takiego przedsięwzięcia zależy od sympatii naszych fanów oraz umiejętności budowania pozytywnego wizerunku w sieci. Media społecznościowe charakteryzują się szeroką dostępnością, możliwością selekcji doboru grupy docelowej, wysoką jakością komunikacji, dużym zasięgiem oraz szybkością.

Zapewniamy: 

  •     rejestrację strony na Facebooku lub optymalizację graficzną strony fanpage
  •     publikowanie postów w formie tekstów, zdjęć, linków i innych
  •     monitoring strony fanpage
  •     tworzenie różnorodnych aplikacji, w tym konkursowych
  •     pozyskiwanie nowych fanów

Masz możliwość wyboru oferty odpowiedniej dla twojego zaangażowania w mediach społecznościowych. Nasze propozycje różnią się częstotliwością monitoringu, postowania oraz ilością konkursów i aplikacji. Wybór należy do Ciebie!