Teksty na życzenie

Potrzebujesz pilnie opublikować konkretny tekst lub przygotować treść przemówienia, ale nie masz kiedy go napisać? A może potrzebujesz, aby ktoś sprawdził oraz zredagował jego treść? Zleć nam napisanie lub sprawdzenie potrzebnego Ci tekstu: notatki, wypowiedzi, wywiady i inne.

Artykuły

Jesteś specjalistą, który chce podzielić się wiedzą i doświadczeniem ze swoimi odbiorcami. Nie lubisz lub nie masz czasu na pisanie artykułów eksperckich? Możemy Ci w tym pomóc, przygotowujemy i redagujemy fachowe teksty na podstawie przekazywanych nam tez. Otrzymujesz od nas zredagowany artykuł do sprawdzenia i zrecenzowania.

Podaj nam temat i główne wytyczne, a my sformułujemy  dla Ciebie przejrzysty, dobrze zorganizowany tekst zawierający rzeczowe argumenty. Tworzymy  teksty oparte na fachowej wiedzy, możemy je wesprzeć w oparciu o nasze doświadczenie i Twoje wskazówki.

Wszelkie zlecenia na pisanie artykułów są objęte klauzulą poufności. Na prośbę osoby zainteresowanej przedstawimy wszelkie źródła, z których korzystaliśmy podczas pisania danego tekstu.

Nie musisz wykupywać licencji, możesz nam zlecić napisanie pojedynczego tekstu, gdy będziesz tego potrzebował.